Про нас

Морське агентство ”Briese Crewing Ukraine” започаткувало свою діяльність в 2012 році і завоювало репутацію надійного на стабільного партнера в сфері працевлаштування українських моряків. Морське Агентство «Briese Crewing Ukraine» повністю ліцензовано відповідно до вимог законодавства України. Ми забезпечуємо повний діапазон послуг, пов'язаних з підбором, комплектацією і працевлаштуванням на судна німецької судохідної компаніі Briese Schiffahrt GmbH, висококваліфікованих кандидатів з усіх морських спеціальностей, сертифікованих згідно із вимогами міжнародної конвенції STCW 95.

Briese Crewing Ukraine основний партнер Briese Crew management в Україні

Морське Агентство "Briese Crewing Ukraine" є основним партнером в Україні німецької судноплавної компанії "Briese Schiffahrt GmbH & Co Kg", співробітництво з яким будується на основі прямого найму, що виключає проблеми та витрати, пов'язані з посередництвом та подвійним агентуванням і дає можливість нашому Агентству ефективно комплектувати екіпажі для більш ніж 150 суден Компанії, включаючи такі типи як контейнеровози, універсали, балкери, судна, що перевозять великовагові вантажі та судна прибережного плавання.

Компанія "Briese Schiffahrt GmbH & Co Kg є однією з провідних судноплавних компаній у світі, що мають тенденцію до стабільного динамічного розвитку та збільшення обсягів вантажоперевезень та надає роботу на сучасних повністю автоматизованих суднах (середній вік суден 7 років), оснащених відповідно до всіх конвенційних вимог, що дозволяє забезпечувати високоефективну безаварійну експлуатацію суден та безпечну роботу екіпажів.

logo

Наші співробітники

Співробітники одеського офісу

Кучерявий Олексій Анатолійович

Виконавчий директор

Римма Василевська

Офіс - менеджер

Даріна Насонова

Менеджер по роботі з плавскладом

Історія створення компанії

shipOwner image

Компанія Briese Schiffahrt GmbH & Co. KG зі штаб-квартирою в Леєрі була заснована в 1984 професором і капітаном далекого плавання Рольфом Брізе.

З самого початку створення, компанія орієнтувалася на ринок генеральних/багатоцільових вантажів та великовагових вантажів. Компанія постійно модернізує свій флот (середній вік суден не старше 7 років).

Компанія має власний відділ фрахтування BBC Chartering та Briese Chartering, які в сукупності забезпечують фрахтування понад 300 суден по всьому світу та є світовими лідерами з перевезення генеральних/багатоцільових та великовагових вантажів.

Головний офіс компанії Briese Schiffahrt здійснює:

 • Аналіз ринків морських перевезень із подальшим будівництвом, розробкою та плануванням проектів вантажних суден інженерами Briese Schiffahrts GmbH & Co. KG.
 • Розклад та планування ресурсів, придбання вантажів, фрахтування суден, укладання договорів фрахтування, оптимізація транспортних робочих процесів.
 • Купівля та продаж морських суден на внутрішньому ринку та міжнародним судноплавним компаніям.
 • Сертифікація судів
 • Складання розкладу для суден у доці (інспектори встановлюють наявну потужність верфі за передбачуваними маршрутами у співпраці з фрахтувальником [або негайну доступність у разі пошкодження], складають тендерні пропозиції, вибирають верф, організують ремонт / інші роботи, вводять в експлуатацію інженерів з обслуговування, здійснюють нагляд за доком, огляд/перевірку продуктивності та дати завершення, огляд/перевірку робіт на верфі, а також остаточний рахунок-фактура та складання відповідної документації в головному офісі).
 • Розробка повністю вбудованих логістичних моделей для глобального ринку морських перевезень.
 • Аудит та виконання національних та міжнародних морських правил.
 • Технічне та морське обслуговування та забезпечення оперативної готовності суден.
 • Різне судове постачання.
 • Крюїнг власним крюїнговим відділом, у тому числі крюїнг для іноземних компаній.
 • Реєстрація морських суден під німецькими та міжнародними прапорами.
 • Контроль за будівництвом нових судів у Німеччині та за кордоном.
 • Ремонт та інспекція морських суден у німецьких та міжнародних портах.

У співпраці з різними дочірніми підприємствами компанії групи створює велику стратегічну мережу.

Політика крюїнгової
компанії “Briese Crewing Ukraine” Ltd:

“Briese Crewing Ukraine” Ltd є основним партнером компанії "Briese Schiffahrt GmbH & Co Kg" в Україні. У нашій повсякденній діяльності ми керуємося принципами та вимогами, визначеними у політиці Компанії та чітко усвідомлюємо, що тільки людські ресурси на березі та на судні, їхня висококваліфікована підготовка, мотивація та сумлінне ставлення до своїх обов'язків, а також всебічна координація роботи всіх берегових підрозділів можуть забезпечити якісну та безпечну роботу судів.

Наш персонал складають досвідчені та кваліфіковані крюїнг-менеджери, які мають профільну освіту, досвід роботи в морі, що добре усвідомлюють той факт, що успішна та ефективна робота залежить від грамотної та тісної співпраці берегового та суднового персоналу, уважного ставлення до клієнтів Агентства та чіткого виконання своїх обов'язків.

Основним критерієм при відборі кандидатів для працевлаштування у компанії "Briese Schiffahrt GmbH & Co Kg є професійні якості та досвід роботи. Одним із визначальних критеріїв також є рівень знань англійської за профілем у рамках вимог, визначених компанією.

У зв'язку з вищенаведеним постановка на облік у базі даних Агентства здійснюється (за наявності робочих документів, що відповідають займаній посаді) лише після детальної співбесіди англійською мовою з директором та/або представником Компанії Briese Schiffahrt.

В процесі підбору, комплектації та найму екіпажів ми керуємось критеріями нашої компанії та віддаємо перевагу кандидатам з:

 • Наявністю профільної морської освіти та професійної підготовки;
 • Сертифікатами відповідно до ПДНВ 95;
 • Знання ISM Code and ISPS Code;
 • ОДосвід роботи в змішаних екіпажах;
 • Рекомендаціями з попереднього місця роботи;
 • Відповідний рівень англійської мови.

Усі послуги агенції для моряків є безкоштовними.

заповнити анкету

Контакти

Одеса

65045 Україна,
Одеса, пров. Нечипуренко 4, оф.6

Пн-Пт. 9:00 - 18:00

(viber, whatsapp, telegram)